Oferta galeria Oferta galeria
Nie wiesz, co zrobić ze starym komputerem, monitorem czy drukarką? Wybierz profesjonalistów - dbaj o środowisko! Nasz ekonomiczny system usług obejmuje wszystkie profesjonalne i dostosowane do wymogów prawnych rozwiązania od ewidencji i transportu, przez odzysk i unieszkodliwianie aż po monitoring strumieni odpadów oraz spełnia wszystkie kryteria stawiane przez krajowe i europejskie regulacje prawne.


Bezpiecznie dla śodowiska
Gwarantujemy bezpieczne dla środowiska usuwanie substancji szkodliwych z elektroodpadów. Substancje te są następnie kierowane do unieszkodliwiania w specjalistycznych instalacjach.


Bezpiecznie dla kontrahenta
Wykwalifikowany personel dostosowujący się do oczekiwań i wymagań naszych Klientów oraz ustalone procedury i stały monitoring strumieni odpadów zapewniają, że odebrane od Klientów urządzenia są przetwarzane i nie trafiają powtórnie na rynek.


Zgodna z prawem dokumentacja
Zapewniamy właściwą dokumentację na każdym etapie gospodarowania zużytymi urządzeniami: od odbioru, przez ewidencję odpadów, aż po dokumenty poświadczające przetworzenie, odzysk i recykling sprzętu. Posiadamy stosowne zezwolenie na gospodarkę odpadami oraz licencję transportową.